o nas

Jesteśmy polsko-greckim małżeństwem

Oboje posługujemy się językiem polskim oraz greckim w mowie oraz piśmie, kochamy Grecję, kochamy piękno i kochamy siebie nawzajem.

Z naszej miłości do Grecji i doświadczenia samodzielnej organizacji własnego ślubu kościelnego w obrządku prawosławnym, ślubu humanistycznego na plaży oraz polsko-greckiego wesela zrodziły się marzenia, by wspierać zakochanych w realizacji ich skrytych marzeń o ślubie za granicą.

Kochamy Ateny, gdzie mieszkamy na co dzień, ale największą miłością darzymy wspaniałą grecką wyspę miłości, na której corocznie pobierają się rzesze par z całego świata – magiczną Santorini, gdzie przede wszystkim pragniemy świadczyć Wam usługi. Zanim zaczęliśmy zajmować się organizacją ślubów sami rozważaliśmy żeby wziąć ślub na Santorini, jednak ze względu na grecką rodzinę postanowiliśmy jednak zorganizować tradycyjny ślub kościelny i wesele w Atenach.

Jeśli zatem marzy Wam się inne miejsce w Grecji, by wziąć wymarzony ślub napiszcie do nas – dołożymy wszelkich starań, by spełnić Wasze marzenia. Marz po grecku – Dream Greek .

 

ślub na Santorini
Jesteśmy tu dla Was

Zapraszamy do kontaktu


Dominika Legenza Dimopoulou

MASTER OF WEDDING PLANNER AND WEDDING MANAGER, KONSULTANT ŚLUBNY SANTORINI I FOTOGRAF ŚLUBNY NA SANTORINI

A kim jestem prywatnie? Kociara, niepoprawna romantyczka, bardzo lubię biegać i przebiegłam nawet maraton. Kocham podróże i kuchnie grecką oraz azjatycką.

Nikolaos Dimopoulos

TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY JĘZYKA GRECKIEGO, ŚLUBNY KOORDYNATOR

Jak na Greka uwielbiam pływać, a także spędzać długie godziny nad morzem i podziwiać zachody słońca, które dla mnie zawsze stanowią niesamowity spektakl.

Co mówią o ślubie nasi klienci?

Wrażenia i opinie

Monika i Łukasz

“Od samego początku kontakt telefoniczny na najwyższym poziomie. Dominika bardzo skrupulatnie odpowiadała na moje wszystkie pytania i wątpliwości i czułam się od początku bardzo zaopiekowana. Na miejscu pomocna w każdej sytuacji. Dominika mieszka w Grecji ze swoim mężem Grekiem, który jest tłumaczem przysięgłym więc wszystkie nasze dokumenty były w najlepszych rękach. Załatwiliśmy wszytsko w miesiąc. Nie ma ani jednej rzeczy która się nie udała . Wszytsko było perfekcyjnie i dokładnie tak jak chciałam .Nawet wysyłając jej inspiracje bukietu ślubnego z pintresta nie spodziewałam się że zapewni mi IDENTYCZNIE odwzorowany bukiet.Lecieliśmy sami, bez świadków i w tajemnicy przed rodziną i całym światem”


Aneta i Tomasz

“Serdeczne podziękowania dla Dominika Legenza Dimopoulou za przepiękne zorganizowane naszego ślubu na Santorini w tym tak magicznym miejscu. Na początku było to tylko marzenie, potem coraz większa chęć jego realizacji, w miarę pojawiających się sprzeciwów rodziny co do ślubu za granicą rodziła się jeszcze większa ochota na zrealizowanie tego co dla innych wydawało się nieosiągalne. Nawiązując kontakt z Dominiką nie myślałam, że to tak szybko i sprawnie pójdzie. Od ogółu do szczegółu, wszystkie ustalenia, prośby typu akcesoria na obrączki, aby pasowały do greckiej scenerii poprzez piękny bukiet, który sobie wymarzyłam, a Dominika pomimo tego, że sezon na “te” kwiatki minął sprowadziła je z Aten . Już na miejscu również czuliśmy się zaopiekowani. W przeddzień ślubu plażowaliśmy, nie musieliśmy zastanawiać się co jeszcze trzeba załatwić, bo Dominika dopinała wszystko na ostatni guzik. Dzień ceremonii to już bajka, która stała się rzeczywistością . Wraz ze swoim mężem Nikolaosem przeprowadzili nas pięknie i bez żadnych potknięć przez te cudowne chwile, a potem już tylko szampan, taniec i przepiękna sesja . Zachęcamy wszystkich, którym choćby tylko przechodzi przez myśl takie marzenie… jeden kontakt do Dominika Legenza Dimopoulou i marzenie staje się rzeczywistością, bo marzenia się nie spełniają – marzenia trzeba spełniać 💙Dziękujemy raz jeszcze”

Marta i Kuba

“Chcieliśmy razem bardzo podziękować Dominice Legenza Dimopoulou i Niko Dimopoulos z Dream Greek za organizację wspaniałego ślubu, który przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania! Dominika i Niko załatwili za nas wszystkie formalności dzięki czemu nie musieliśmy się niczym przejmować i mogliśmy jeszcze rano spokojnie odpoczywać na basenie. Przygotowana przez nich uroczystość przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, a dzięki polskiej gościnności i greckiej pogodzie ducha czuliśmy się jak z najlepszymi przyjaciółmi. Świetny kontakt, kompleksowa usługa zawierająca przepiękną sesję zdjęciową, kwiaty, transport, tłumaczenia dokumentów i załatwienie wszystkich formalności z greckimi urzędami, to coś co wyróżnia ich na tle konkurencji, a nam pozwoliła czuć się wyjątkowo. Polecam z całego serca, nie pamiętam kiedy ostatnio byłam tak zadowolona z jakiś usług!”

Kasia i Wojtek

” Nasza ceremonia odbyła się na pięknym tarasie z widokiem na kalderę na Santorini. Z tego miejsca chciałabym serdecznie polecić Panią Dominikę i jej męża Nikolasa. To dzięki nim nasza rzeczywistość stała się piękniejsza od marzeń. Wszystko było dopięte na ostatni guzik, tak jak sobie wymarzyliśmy. W pakiecie mieliśmy sesje ślubna i poślubną, tłumaczenia dokumentów, transport, profesjonalną opiekę, filmik z kamer GoPro, szampana, przepyszny tort, oprawę muzyczną, bukiet dla mnie oraz butonierkę dla Pana młodego i wiele innych. Wysyłając Pani Dominice inspiracje bukietu ślubnego nie spodziewałam się, że dostanę idealnie odwzorowany. Smak tortu oraz playliste również wybieraliśmy sami. Dzięki Pani Dominice dostaliśmy także w gratisie pięknie przyozdobioną altanę w sztuczne kwiatki. W momencie gdy podczas sesji poślubnej moja suknia zniszczyła się Pani Dominika stanęła na wysokości zadania i zaoferowała mi dokończenie sesji w sukni flying dress bez dodatkowych opłat, dzięki temu zyskaliśmy przepiękne zdjęcia jak z katalogu. Jestem za to niezmiernie wdzięczna. Szukając firmy, która zorganizuje nasz wielki dzień pakiet Pani Dominiki wypadł zdecydowanie najkorzystniej. Dla wszystkich którzy jeszcze się zastanawiają, da się zorganizować taki ślub szybko, a zarazem pięknie. Pani Dominika zorganizowała wszystko w miesiąc, naszym zadaniem było jedynie wyciągnięcie dokumentów z urzędu stanu cywilnego w Polsce. Jestem wdzięczna że spotkaliśmy na swojej drodze tak serdeczne osoby, którym zależy na tym aby spełniać marzenia innych. Ewidentnie widać że wszystko co robią, robią z ogromną pasją i profesjonalizmem. Od początku do końca czułam się zaopiekowana, dzięki temu mogliśmy bezstresowo podziwiać piękno wyspy.”