Wielu z nas marzy o romantycznym ślubie we własnym towarzystwie, z dala od zgiełku codzienności i z urokliwą scenerią. Jeśli szukasz idealnego miejsca na tę wyjątkową okazję, nie musisz szukać dalej. Santorini, wyspa pełna białych domów i niebieskich kopułek, jest niezrównanym miejscem dla zakochanych par pragnących przeżyć magiczne chwile ślubne we dwoje. Na atrakcyjność Santorini wpływa jej niesamowite ukształtowane przez wulkan położenie na Morzu Egejskim i widok na kalderę powulkaniczną. Santorini to prawdziwa oaza romantyzmu. Urzekające krajobrazy, przepiękne zachody słońca i niezwykłe plaże przyciągają zakochanych z całego świata, by się pobrać lub zaręczyć właśnie na Santorini. To miejsce, które emanuje spokojem i niepowtarzalnym urokiem, idealne na wymarzony ślub we dwoje.

A teraz zatrzymaj się i pozwól sobie na chwilę marzenia….
Wyobraź sobie, jak stoisz na brzegu klifu, trzymając się za ręce z ukochaną osobą, podziwiając malowniczy widok na lazurowe morze i wulkaniczne formacje. Twój partner patrzy ci w oczy z miłością i podziwem i w takich okolicznościach wymieniacie się obrączkami i mówicie wypowiadacie z serca pełne miłości przysięgi ślubne

Po romantycznej ceremonii ślubnej możecie zatrzymać tą magię udając się na romantyczną kolację z widokiem na zachód słońca. Santorini oferuje wiele uroczych restauracji, w których możecie zorganizować intymną kolację. Po ceremonii ślubnej możecie udać się na romantyczną kolację przy świecach w jednej z licznych restauracji na wyspie. Właśnie tu poznacie smaki tradycyjnej kuchni greckiej, która pobudzi wasze zmysły i podkreśli wyjątkowość tego miejsca. Zamówicie szampana lub dobre greckie wino, będziecie delektować się przysmakami i cieszyć się sobą nawzajem i tym wyjątkowym dla Was dniem.

Czyż nie brzmi to jak świetny plan na ślub ?

Santorini oferuje również wyjątkowe opcje zakwaterowania, takie jak luksusowe hotele z widokiem na morze lub tradycyjne, urokliwe domki w labiryntach wąskich uliczek. Możesz wybrać miejsce, które najlepiej odpowiada waszym preferencjom i stworzyć niesamowitą atmosferę zarówno dla waszego wyjątkowego dnia jak i całego pobytu na Santorini.

Santorini to magiczne miejsce, które stworzy niezapomniane wspomnienia z Waszego ślubu.

Daria i Michał wzięli ślub tylko we dwoje na Santorini. Nie mieli typowo ślubnych kreacji – zamawianej specjalnie sukni ślubnej ani garnituru, odeszli całkowicie od formy typowego ślubu uciekając na najpiękniejszą wyspę świata by powiedzieć sobie najważniejsze w ich życiu TAK i przeżyć ten dzień w wymarzony dla nich sposób.


Podpatrzcie kadry z ich sesji poślubnej – może i Was zainspirują do ślubu we dwoje właśnie na Santorini.