Co mówią o ślubie nasi klienci?

Wrażenia i opinie

o ślubach na Santorini z Dream Greek

Monika i Łukasz

“Od samego początku kontakt telefoniczny na najwyższym poziomie. Dominika bardzo skrupulatnie odpowiadała na moje wszystkie pytania i wątpliwości i czułam się od początku bardzo zaopiekowana. Na miejscu pomocna w każdej sytuacji. Dominika mieszka w Grecji ze swoim mężem Grekiem, który jest tłumaczem przysięgłym więc wszystkie nasze dokumenty były w najlepszych rękach. Załatwiliśmy wszystsko w miesiąc. Nie ma ani jednej rzeczy która się nie udała . Wszystsko było perfekcyjnie i dokładnie tak jak chciałam. Nawet wysyłając jej inspiracje bukietu ślubnego z Pinteresta nie spodziewałam się że zapewni mi IDENTYCZNIE odwzorowany bukiet .Lecieliśmy sami, bez świadków i w tajemnicy przed rodziną i całym światem”

Justyna i Marcin

“Wzięliśmy cudowny ślub. W spełnieniu naszych marzeń pomogła nam Dominika i jej mąż Niko. Ślub był magiczny, zorganizowany na przepięknym tarasie widokowym El Viento. Bardzo chcielibyśmy polecić DREAM GREEK – Ślub na Santorini, ponieważ cała uroczystość odbyła się tak jak tego chcieliśmy, a nawet przerosła nasze oczekiwania. Niko jest tłumaczem przysięgłym co spowodowało expressowe odebranie wszystkich potrzebnych dokumentów ślubnych tego samego dnia na czym nam bardzo zależało. Zaraz po Ceremonii udaliśmy się na sesję ślubną. Dominika zabierała nas w najbardziej niesamowite i zapierające dech w piersiach miejsca. Pomimo pełnego sezonu turystycznego nie było żywej duszy a zdjęcia hmmm…. są magiczne. Pakiet ślubny oferowany przez Dominikę jest naprawdę bogaty w porównaniu z innymi firmami.
Dziękuję w imieniu moim i męża za niezapomniane chwile, które zapamiętamy do końca życia.”

Kinga i Damian

“Nadal nie możemy otrząsnąć się po wrażeniach z tak pięknej ceremonii. Wszystko było dopięte na ostatni guzik- od załatwienia formalności, transportu, scenerii, zdjęć. Dominika i jej mąż Niko są bardzo kompetentnymi osobami. Realizują podjęte przez siebie zadania ponad 100%. Jeżeli chodzi o ofertę, jest bardzo rozbudowana, porównywałam z innymi propozycjami, nikt inny nie przedstawił nam tak dobrych warunków i ceny. Dziękujemy jeszcze raz, wrażenia i pamiątka na całe życie “

Aneta i Tomasz

“Serdeczne podziękowania dla Dominika Legenza Dimopoulou za przepiękne zorganizowane naszego ślubu na Santorini w tym tak magicznym miejscu. Na początku było to tylko marzenie, potem coraz większa chęć jego realizacji, w miarę pojawiających się sprzeciwów rodziny co do ślubu za granicą rodziła się jeszcze większa ochota na zrealizowanie tego co dla innych wydawało się nieosiągalne. Nawiązując kontakt z Dominiką nie myślałam, że to tak szybko i sprawnie pójdzie. Od ogółu do szczegółu, wszystkie ustalenia, prośby typu akcesoria na obrączki, aby pasowały do greckiej scenerii poprzez piękny bukiet, który sobie wymarzyłam, a Dominika pomimo tego, że sezon na “te” kwiatki minął sprowadziła je z Aten . Już na miejscu również czuliśmy się zaopiekowani. W przeddzień ślubu plażowaliśmy, nie musieliśmy zastanawiać się co jeszcze trzeba załatwić, bo Dominika dopinała wszystko na ostatni guzik. Dzień ceremonii to już bajka, która stała się rzeczywistością . Wraz ze swoim mężem Nikolaosem przeprowadzili nas pięknie i bez żadnych potknięć przez te cudowne chwile, a potem już tylko szampan, taniec i przepiękna sesja . Zachęcamy wszystkich, którym choćby tylko przechodzi przez myśl takie marzenie… jeden kontakt do Dominika Legenza Dimopoulou i marzenie staje się rzeczywistością, bo marzenia się nie spełniają – marzenia trzeba spełniać . Dziękujemy raz jeszcze”

Patrycja i Krzysztof

“Wciąż z niedowierzaniem wspominamy nasz wielki Dzień, który pozostanie w naszej pamięci na długie, długie lata. Serdecznie dziękujemy Dream Greek za trud i poświęcenie, który włożyliście aby spełnić nasze marzenie 29.06.2022 r. wkroczyliśmy na nową drogę życia celebrując nasz ślub na Santorini. Tego dnia spełniły się wszystkie nasze oczekiwania. Wszystko było wspaniale przygotowane, z dopilnowaniem najmniejszych szczegółów. Wszystko na najwyższym poziomie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami a do tego w obecności bardzo sympatycznych świadków. Czuliśmy się bezpiecznie, że wszystko idzie zgodnie z planem i tak było. W porównaniu do konkurencyjnych firm, Pani Dominika oraz Pan Nikolaos całość formalności wzięli na siebie. Już tego samego dnia otrzymaliśmy przetłumaczony akt ślubu. To był nasz najpiękniejszy dzień. DZIĘKUJEMY!
Polecamy wszystkim szukającym idealnego miejsca na ślub by wybrali się na Santorini a jeśli chcecie aby wszystko poszło szybko, sprawnie i bez stresu…wybór jest jeden…Dream Greek!”

Sara i Remigiusz

Z całego serca chcielibyśmy polecić firmę DREAM GREEK – Ślub na Santorini, która zorganizowała nasze sierpniowe przyjęcie na Santorini. Pani Dominika Legenza Dimopoulou zaopiekowała się nami w 100%, dzięki czemu dzień ślubu był totalnie bez stresu a rzeczywistość okazała się piękniejsza od marzeń! Wszystkie miejsca i usługi polecone przez Panią Dominikę okazały się strzałem w dziesiątkę a podczas wyborów czuliśmy, że to oferta robiona jest pod nas a nie my pod gotową ofertę.
Oprócz organizacji ceremonii I kolacji dla gości Pani Dominika wykonała nam przepiękną sesję zdjęciową a Jej mąż tłumaczenie dokumentów w ekspresowym tempie!

Karolina i Patryk

Ślub braliśmy 19 października – dla nas to moment idealny było ciepło – nie gorąco i nie było tłumów turystów . Od samego początku naszej drogi wspierali nas Dominika i jej mąż , czasami marudziłam jej od rana do nocy a ona mimo to zawsze odpowiadała i pomagała . Zorganizowali nam nie tylko ślub marzeń ale dzięki nim ( mimo braku bliskich ) czuliśmy się bezpiecznie . Muszę dopisać ze była z nami tylko teściowa ♥️ od chwili wylądowania czuliśmy opiekę tej pary . Odbiór z lotniska dobór hotelu , kolacja ślubna , fryzjer makijażystka , tłumaczenia , dokumenty wszystko z pomocą Dominiki i jej męża ♥️ Ta drobniutka kobieta o wielkim sercu i pięknych oczach to dar – dziękujemy wam bo to wszystko dzięki wam – to wy spełniacie marzenia. Jesteśmy dumni ze zostaliście również naszymi świadkami . Zawsze będziemy was miło wspominać i polecać bo takich ludzi jak wy nie ma już na świecie za dużo . A to kilka naszych wspomnień Dziękujemy! ♥️ Na zalegalizowanie zawarcia związku małżeńskiego zawartego poza granicami Polski czekaliśmy nie całe 3 miesiące (a mieszkamy w UK) wszystkie dokumenty i papiery były idealnie przygotowane – wiec zero stresu.

Marta i Kuba

“Chcieliśmy razem bardzo podziękować Dominice Legenza Dimopoulou i Niko Dimopoulos z Dream Greek za organizację wspaniałego ślubu, który przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania! Dominika i Niko załatwili za nas wszystkie formalności dzięki czemu nie musieliśmy się niczym przejmować i mogliśmy jeszcze rano spokojnie odpoczywać na basenie. Przygotowana przez nich uroczystość przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, a dzięki polskiej gościnności i greckiej pogodzie ducha czuliśmy się jak z najlepszymi przyjaciółmi. Świetny kontakt, kompleksowa usługa zawierająca przepiękną sesję zdjęciową, kwiaty, transport, tłumaczenia dokumentów i załatwienie wszystkich formalności z greckimi urzędami, to coś co wyróżnia ich na tle konkurencji, a nam pozwoliła czuć się wyjątkowo. Polecam z całego serca, nie pamiętam kiedy ostatnio byłam tak zadowolona z jakiś usług!”

Kasia i Wojtek

” Nasza ceremonia odbyła się na pięknym tarasie z widokiem na kalderę na Santorini. Z tego miejsca chciałabym serdecznie polecić Panią Dominikę i jej męża Nikolasa. To dzięki nim nasza rzeczywistość stała się piękniejsza od marzeń. Wszystko było dopięte na ostatni guzik, tak jak sobie wymarzyliśmy. W pakiecie mieliśmy sesje ślubna i poślubną, tłumaczenia dokumentów, transport, profesjonalną opiekę, filmik z kamer GoPro, szampana, przepyszny tort, oprawę muzyczną, bukiet dla mnie oraz butonierkę dla Pana młodego i wiele innych. Wysyłając Pani Dominice inspiracje bukietu ślubnego nie spodziewałam się, że dostanę idealnie odwzorowany. Smak tortu oraz playliste również wybieraliśmy sami. Dzięki Pani Dominice dostaliśmy także w gratisie pięknie przyozdobioną altanę w sztuczne kwiatki. W momencie gdy podczas sesji poślubnej moja suknia zniszczyła się Pani Dominika stanęła na wysokości zadania i zaoferowała mi dokończenie sesji w sukni flying dress bez dodatkowych opłat, dzięki temu zyskaliśmy przepiękne zdjęcia jak z katalogu. Jestem za to niezmiernie wdzięczna. Szukając firmy, która zorganizuje nasz wielki dzień pakiet Pani Dominiki wypadł zdecydowanie najkorzystniej. Dla wszystkich którzy jeszcze się zastanawiają, da się zorganizować taki ślub szybko, a zarazem pięknie. Pani Dominika zorganizowała wszystko w miesiąc, naszym zadaniem było jedynie wyciągnięcie dokumentów z urzędu stanu cywilnego w Polsce. Jestem wdzięczna że spotkaliśmy na swojej drodze tak serdeczne osoby, którym zależy na tym aby spełniać marzenia innych. Ewidentnie widać że wszystko co robią, robią z ogromną pasją i profesjonalizmem. Od początku do końca czułam się zaopiekowana, dzięki temu mogliśmy bezstresowo podziwiać piękno wyspy.”

Marta i Maciej

” Ślub zorganizowała nam Dominika Legenza Dimopoulou i jej mąż, super małżeństwo które chciałabym bardzo polecić. Dominika jest Polką, fotografem a jej mąż Grekiem, który jest tłumaczem przysięgłym co bardzo ułatwia sprawę. Następnego dnia po ślubie mieliśmy odbiór dokumentów i tłumaczenie od ręki. Cała ceremonia była stosunkowo nie droga i dobrze zorganizowana. Od razu po ślubie pojechaliśmy na zdjęcia w najpiękniejsze zakątki Santorini. Santorini to przepiękne miejsce, ludzie są bardzo przyjaźnie nastawieni. My braliśmy ślub pod koniec czerwca i było naprawdę gorąco, to jedyny minus, ciężko było wytrzymać w długiej sukni i garniturze. Szczerze mogę polecić Dominikę i Niko do organizacji waszego ślubu na Santorini”

Weronika i Jacek

Wszystkim, którzy zastanawiają się nad ślubem za granicą z całego serca polecam. To była najlepsza decyzja. My wybraliśmy Santorini. Od razu rekomendacja – DREAM GREEK – Ślub na Santorini – Dominika Legenza Dimopoulou, która zajęła się częścią przygotowań i tym samym odjęła nam sporo zmartwień. Nasze przygotowania zaczęły się w lutym, natomiast ślub odbył się w czerwcu tego roku:) Dominika zajęła się sprawami urzędowymi, zaproponowała nam kilka miejsc, koordynowała ceremonie ( ceremonia po grecku była w trakcie tłumaczona na język polski) , dostarczyła piękny bukiet, pyszny tort. Odpowiadała z cierpliwością na każde pytania- mogliśmy polegać na niej równiez na miejscu- była z nami nawet podczas odbioru dokumentów kolejnego dnia. Po wszystkim dostaliśmy pocztą przetłumaczony akt, który wystarczyło zanieść do urzędu. Organizacja czegoś takiego wydawała mi się zawsze bardzo skomplikowana- dzięki niej – poszło bardzo szybko i bez żadnych trudności, a pakiet w porównaniu do innych wyszedł naprawdę korzystnie.

Marta i Rafał

Z tego miejsca chcielibyśmy bardzo podziękować Dominice i Niko za organizacje najważniejszego dnia w naszym życiu , jeśli ślub na Santorini to tylko z
DREAM GREEK – Ślub na Santorini.
Wszystko było zorganizowane szybko i bezstresowo a zarazem pięknie. Bardzo profesjonalne podejście i doskonały kontakt. Nie mamy żadnych zastrzeżeń i dziękujemy za niezapomniane chwile i piękna sesje zdjęciową.
Polecamy z całego serca!

Małgorzata i Błażej

Jeśli ktokolwiek marzy o ślubie w bajkowym miejscu, bez stresu i możliwością skupienia tylko na sobie i drugiej połówce – serdecznie polecam usługi Dominiki i Niko. Zajęli się najważniejszymi sprawami organizacyjnymi, spełnili wszystkie nasze prośby – te małe i duże. Zadbali o nas, o naszych gości i o wspaniałą atmosferę. Tłumaczenie dokumentów odbyło się w ekspresowym tempie. Cudowni ludzie, którzy chętnie odpowiadają na Wasze pytania, opowiadają o Grecji i dbają o to, by uśmiech nie schodził wam z twarzy. Jeśli myślicie o bajkowym Santorini, to z czystym sercem polecam tę dwójkę. Zdjęcia, jak sami widzicie, to już wisienka na torcie! Dominika, Niko – dziękujemy!